Aktuality

V Púchove sa odohral prvý zo série zimných turnajov

Pri príležitosti otvorenia novej tenisovej haly v Športcentre Púchov sa odohral detský turnaj. Benet LTC Bytča v spolupráci s OZ ŠK Odema Púchov zorganizovali prvý zo série zimných turnajov na prelome januára a februára.

WP_20150131_009Turnaja sa zúčastnilo celkovo 39 detí. Hralo sa v troch kategóriach. Prvý deň sa predstavili deti do 10 rokov. Víťazkou v kategórii minitenis sa stala Sárka Ďurajková (Benet LTC Bytča), ktorá vo finále porazila Rebeku Randovú (Benet LTC Bytča) 10/9, 9/10 a 10/5. Na peknom treťom mieste sa umiestnil Rastík Henek z domáceho OZ ŠK Odema Púchov. Na veľkom dvorci hralo celkom 10 detí. Najúspešnejší bol Samko Juriga z Púchova, ktorý vo finálovom stretnutí zvíťazil nad Norbertom Langerom 6/1. V nedeľu bola účasť bohatšia, keď sa predstavilo 23 detí (zúčastnil sa aj Samko Juriga, víťaz z prvého dňa). Hráči od 9 do 14 rokov boli rozdelení do štyroch základných skupín. Celkovým víťazom sa stal napokon Dalibor Králik z Nemšovej. Jeho finálovým súperom bol ešte len 10-ročný Michal Čurlej z Bytče. Na peknom treťom mieste skončil Filip Mičušík (Benet LTC Bytča). Ďalší zo série zimných turnajov je naplánovaný na koniec mesiaca február.