Ponúkame

Prenájom

Prenájom tenisových dvorcov

Antukove_dvorceVonkajšie antukové dvorce s kvalitnou českou antukou sú určené aj na prenájom širokej verejnosti. Zapožičiavame rakety rôznych značiek a lopty. Dvorec si zarezervujete telefonicky na +421908 770 716. Na danom telefónnom čísle Vás budeme informovať o vyťaženosti tenisových dvorcov. Tenisová sezóna prebieha od apríla do októbra. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Firemné turnaje

Ak máte záujem o usporiadanie firemného turnaja, ponúkame na prenájom tenisové dvorce v príjemnom prostredí, zabezpečíme občerstvenie a v prípade potreby aj organizáciu celého turnaja s pomocou licencovaného rozhodcu.

Prenájom reklamných plôch

Reklamne_banneryV tenisovom areáli ponúkame priestor na zviditeľnenie vašej firmy prostredníctvom reklamného bannera. Zabezpečíme grafický návrh, výrobu a osadenie reklamného bannera. Vaša firma sa tak dostane do povedomia členov a návštevníkov tenisového klubu Benet LTC. V areáli tenisového klubu sa organizujú klubové a celoštátne turnaje a mnoho akcií. Reklamnú plochu si môžete prenajať už na obdobie pol roka.