Ponúkame

Trénovanie

Tenisová škôlka

Tenisova_skolkaTenisová škôlka je určená pre deti vo veku od 3 ½ roka do 6 rokov. Hlavným cieľom je hravou formou podchytiť záujem detí o tenis. Na tréningoch rozvíjame základné motorické zručnosti. Príprava je zameraná na základnú pohybovú prípravu a získanie technických zručností pre ďalšiu súťažnú či rekreačnú hru. Pri tréningoch sú využívané detské rakety, tenisové pomôcky (lopty na minitenis, penové lopty, sieť na minitenis) a mnoho ďalších pomôcok, ktoré prispievajú k rýchlemu zvládnutiu zručností zábavnou formou (programy Baby). Tréning prebieha v skupinách 2 – 6 detí.

Tenisová škola

Našim hlavným cieľom je výchova súťažných hráčov, ktorí sa presadia na národnej a neskôr na medzinárodnej úrovni. Tréningový proces zabezpečujú kvalifikovaní tenisoví a kondiční tréneri. Vychovať úspešného tenistu je dlhodobý proces, ktorý začína už od ranného detstva. Na tenisovú škôlku pre deti od 7 rokov nadväzujú programy Light. Do tréningového procesu sa zaraďuje pohybová a kondičná príprava. Pre staršie deti (od 8 rokov), ktoré chcú zlepšovať svoje tenisové, kondičné a koordinačné schopnosti a majú ambíciu stať sa súťažným hráčom máme pripravené programy Medium. Pre športovo nadané a talentované deti ponúkame programy Profi (pre súťažných hráčov). Ide o kombináciu tenisových tréningov s pohybovou prípravou. Tréningy prebiehajú skupinovou formou, ale po dohode s trénermi vieme ponúknuť aj individuálne tréningy.

V rámci tréningových programov sú zabezpečené aj tréningové pomôcky, lopty a pre najmenších aj tenisové rakety.

Pohybová príprava

Pohybova_pripravaPre ostatných športovcov (napr. futbalistov, hokejistov, atlétov…) ponúkame pohybovú prípravu doslova „prispôsobenú  na mieru“. Tréningy sú zamerané na rozvoj koordinačných, rýchlostných, silových a vytrvalostných schopností s prihliadnutím na špecializáciu daných športovcov. Tréningy sú vedené skupinovou formou kvalifikovaným kondičným trénerom s dlhoročnými skúsenosťami (programy Pohybovka).

Tenis ako zábava

Pre deti a študentov, ktorí nemajú súťažné ambície, sme pripravili tréningové programy Tenis Fun. Na tréningoch sa naučíte základy bieleho športu zábavnou formou.

Trénovanie dospelých

Ak sa chcete naučiť základom tenisu, zdokonaliť sa, zbaviť sa zlozvykov alebo si len dobre zašportovať ponúkame tréningy pre dospelých s kvalifikovanými tenisovými trénermi. Tréningy prebiehajú individuálne, po dohode vieme zabezpečiť aj skupinové tréningy.

Mesačné členské príspevky: